Jdi na obsah Jdi na menu
 


24. 1. 2010

  Od dneštního dne Vám nabízíme novou službu „Vaše foto“. Služba spočívá v tom, že na uvedený email nám můžete zaslat Vaše fotky z modelové železnice a my je po schválení zveřejníme na našem serveru.

Podmínky:

 1. Autor, který odesílá fotografie musí mít na ně autorské oprávnění nebo oprávnění o uveřejnění na tomto serveru. Po odeslání fotografií nám autor dává oprávnění na vložení fotek na server do fotogalerie. Pokud se zjistí, že autor nemá na fotografie oprávnění, fotografie budou neprodleně odstraněny a autorovi hrozí trestní stíhání.
 2. Autor nám může odeslat pouze 5 fotek. Pokud přijde více fotek, bude vybráno pouze 5, které projdou schválením.
 3. Je zakázáno posílat fotografie s jinou tématikou než modelové železnice.
 4. Fotografie mohou být obmítnuty z důvodu přečerpání kapacity serveru nebo u nich může být nepatrně snížená kvalite nebo velikost.
 5. Fotografie mohou být se serveru po nějaké době odstraněny a po té zase odnoveny.
 6. Fotografie rozmazané, viditelně nerovně vyfocené (vyjma moderní foto) nebo jinak nevhodné nebudou zobrazeny. Komentáře, které budou vulgární, mimo obsah fotografie nebo jinak nevhodné nebou zobrazeny. Přezdívky, které budou vulgární nebo jinak nevhodné nebudou zobrazeny a fotografie bude zveřejněna jako Anonym. 
 7. Vaše osobní údaje, jako je email nebudou nikde zobrazeny ani nikam odesílány. Vyjímka je pouze, pokud by se u tyto údaje zajímala Policie ČR.

 

Upozornění: Odesláním fotek autor potvrzuje veškeré body u podmínky!

 

Návod:

 1. Fotografie připojíme do emailu jako přílohu a jako email adresáta napíšeme adresu vlacky.info@tiscali.cz .
 2. Do kolonky předmět napíšeme: Služba: „Vaše foto“
 3. Do kolonky text zprávy napíšeme jméno nebo přezdívku, která bude zobrazena u fotografie. Jméno může být použito i z emailu, který při určitém nastavení napíše jméno odesílatele adresátovi. Pokud si nepřejete napsat jméno nebo přezdívku, napište Anonym. Pokud nebude jméno napsáno ani zobrazeno, bude fotografie napsáno jako Anonym.
 4. Pokud chcete, můžete do zprávy napsat název obrázku, pomlčku a komentář k fotce. Komentář bude zobrazen za jménem autora oddělen pomlčkou.
 5. Poté vše zkontrolujte a klikněte na odeslat.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Facebook


Mail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>