Jdi na obsah Jdi na menu
 


Služba spočívá v tom, že na uvedený email nám můžete zaslat Vaše fotky z modelové železnice a my je po schválení zveřejníme na našem serveru.

Podmínky:

 1. Autor, který odesílá fotografie, musí na ně vlastnit autorské oprávnění nebo oprávnění o uveřejnění na tomto serveru. Po odeslání fotografií nám autor dává oprávnění na vložení fotek na server do fotogalerie.
 2. Pokud se zjistí, že autor nemá na fotografie oprávnění, fotografie budou neprodleně odstraněny a autorovi hrozí až trestní stíhání.
 3. Autor nám může odeslat pouze 5 fotek. Pokud přijde více, bude vybráno pouze 5, které projdou schválením.
 4. Je zakázáno posílat fotografie s jinou tématikou než modelové železnice.
 5. Fotografie mohou být obmítnuty z důvodu přečerpání kapacity serveru nebo u nich může být nepatrně snížená kvalite nebo velikost.
 6. Fotografie mohou být se serveru po nějaké době odstraněny a po té zase odnoveny.
 7. Fotografie rozmazané, viditelně nerovně vyfocené (vyjma umělecké foto) nebo jinak nevhodné nebudou zobrazeny. Komentáře, které budou vulgární, mimo obsah fotografie nebo jinak nevhodné nebou zobrazeny. Přezdívky, které budou vulgární nebo jinak nevhodné nebudou zobrazeny a fotografie bude zveřejněna jako Anonym. 
 8. Vaše osobní údaje, jako je email nebudou nikde zobrazeny ani nikam odesílány. Vyjímka je pouze, pokud by o tyto údaje požádala Policie ČR.
 9. Všechny nebo jen některé fotky mohou být jako lákadlo na stránky zobrazeny i na našich stránkách na sociálních sítích s omezeným zobrazením pouze pro členy naší stránky.
 10. Pokud budou tyto podmínk pozměněny, budou na emailovou adresu odesílatele zaslány nové. Pokud s nimi nebude souhlasit, fotografie budou odstraněny.
 11. Komentář nesmí odsahovat url adresu.

 

Upozornění: Odesláním fotek autor potvrzuje veškeré body u podmínky!

 

Návod:

 1. Fotografie připojíme do emailu jako přílohu a jako email adresáta napíšeme adresu vlacky.info@tiscali.cz .
 2. Do kolonky předmět napíšeme: Služba: „Vaše foto“
 3. Do kolonky text zprávy napíšeme jméno nebo přezdívku, která bude zobrazena u fotografie. Jméno může být použito i z emailu, který při určitém nastavení napíše jméno odesílatele adresátovi. Pokud si nepřejete napsat jméno nebo přezdívku, napište Anonym. Pokud nebude jméno napsáno ani zobrazeno, bude fotografie napsáno jako Anonym.
 4. Pokud chcete, můžete do zprávy napsat název obrázku, pomlčku a komentář k fotce. Komentář bude zobrazen za jménem autora oddělen pomlčkou.
 5. Poté vše zkontrolujte a klikněte na odeslat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář