Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové uspořádání příspěvků, přidán "Průvodce začátky"

10. 4. 2011

  Dneštním dnem bylo provedeno několik malých změn. Byl přidán tzv. Průvodce začátky, který se nachází v hlavním menu. Dále byl upraven název příspěvku z "Jak si udělat svítící domečky, aniž by svítily i zdi" na "Jak udělat osvětlení v domečcích". Dále byl zrušen příspěvek "Rozdíl mezi TT a H0, ale o informace uvedené v tomto článku byl obohacen článek "Začínáme s vláčky".

  Průvodce začátky umožní v několika málo bodech se orientovat v článcích, které radí začátečníkům a pokročilým. V seřazení najdete například, jak máte začít, jakou plochu si vymezit, jak stavět,..,ale i poradí se stavbou domečků s osvětlením a ukáže rozdíl mezi různými typy TT.

  V článku Jak udělat osvětlení v domečcích nebo zastarale "Jak si udělat svítící domečky, aniž by svítily i zdi" se obsah nezměnil a dokonce lze použít i stará adresa. Nová verze článku má adresu www.vlacky.estranky.cz/clanky/jak-udelat-osvetleni-v-domeccich-.html, ale i pomocí staré adresy www.vlacky.estranky.cz/clanky/jak-si-udelat-svitici-domecek_-aniz-by-svitily-i-zdi_.html, na které je nastavené přesměrování, můžete přejít k původnímu článku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Facebook


Mail list
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>