Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekonstrunkce je dokončena

3. 2. 2012

   Již v říjnu jsme na facebookové stránce psali o rekonstrukci. Teprve teď jsme u konce. Během celé rekonstrukce byli vyměněny koleje, zabezpečení proti nárazu dvou vlaků, opravená elektroinstalace a mnoho dalšího.

   Vše začalo koupí nových kolejí s podložím. Jejich výhodou jsou pevné spoje a tím se odstraní témeř všechny problémy se špatným spojením a následným vykolejováním. Další výhodou je jednodušší a méně častá údržba. Asi největší výhodou je pevnost spojů, díky kterým se koleje samovolně nerozpojují a je možné dosahovat vyšších rychlostí. Další změnou, která není vidět, je nová elektroinstalace pod tratí. Většina spojů byla připájena a tím zaručena potřebná pevnost spoje. Dlouhou dobu jsme se potýkali s vlněním silnic a řeky. Tento problém byl taky vyřešen v průběhu několika měsíců. Veškeré křižovatky, silnice, řeky, parkoviště a odstavné plochy jsou z kvalitnějšího papíru, která zaručuje nevlnění na inkoustových tiskárnách. Byl vybudován nový přejezd a přibyl i hotel. V blízké době máme ještě v plánu dodelání návěstidel a zarážedel.

   Fotky jsou již teď na těchto stránkách ve složce Fotoalbum - Naše foto - TT - Součastnost, původní fotoky jsou ve složce Fotoalbum - Naše foto - TT - Historie. U všech fotoalb byla přidána možnost sdílení na sociální síti Google plus.

 

Náhledy fotografií ze složky Součastnost


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář